Strona Główna    Linki    Kontakt    Szkolne Schronisko Młodzieżowe 17-10-2017 11:41:41
 
Nawigacja
Strona Główna
Kadra pedagogiczna
Dla Rodziców
Galeria
Plan dnia
Koszty
Regulamin internatu
O nas
Informacje o internacie
Z historii internatu
Nasze pasje
Fotografia
Origami
Rekrutacja
Zasady rekrutacji
Dokumenty do pobrania
Kontakt
ul. Tysiąclecia 15a
19-100 Mońki
tel. (0-85)716-25-24
intermon@interia.pl
POWITANIE PIERWSZOKLASISTÓW 14.09.2017r.
Zgodnie z naszą internacką tradycją, pierwszą wspólną uroczystością dla wszystkich mieszkańców internatu jest powitanie pierwszoklasistów. Podczas zabaw integracyjnych jest okazja bliżej poznać nowe koleżanki i nowych kolegów. Humory wszystkim dopisywały. Na zakończenie, pierwszoklasiści po złożeniu przysięgi otrzymali pamiątkowe dyplomy. A wieczorem dla osób, które lubią tańczyć odbyła się dyskoteka.

ZdjęciaZACZYNAMY
Nowy rok szkolny w naszym internacie zaczął się tradycyjnie spotkaniem z rodzicami pierwszoklasistów i wychowanków którzy po raz pierwszy zamieszkali w internacie.
Rodzice mieli okazję poznać wychowawców, którzy będą opiekować się ich dziećmi, zobaczyć warunki w jakich będą mieszkać oraz zostali zapoznani z regulaminami i zasadami obowiązującymi w placówce.
WWITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2017/18
Zakwaterowanie uczniów klas pierwszych3.09.2017r. od godz. 15,00

Spotkanie organizacyjno – informacyjne dla Rodziców / Opiekunów / wychowanków przyjętych do internatu po raz pierwszy 3.09.2017r. o godz. 15,30.

Zakwaterowanie uczniów klas: II - IV3.09.2017r. od godz. 17,00
Kierownik i Wychowawcy Internatu
Rekrutacja uzupełniająca
Uczniowie ZSOiZ zainteresowani zamieszkaniem w internacie mogą jeszcze składać wnioski w sekretariacie szkoły przy ul. Tysiąclecia 15 do 25 sierpnia 2017r. Druki do pobrania na stronie internetowej w zakładce Rekrutacja lub w sekretariacie szkoły. Ogłoszenie listy przyjętych 28 sierpnia 2017r. godz. 11,00. Zapraszamy.
Uwaga gimnazjaliści!
"Rekrutacja do internatu trwa. Składanie wniosków o przyjęcie do internatu w budynku szkoły przy ul. Tysiąclecia 15 do 14 VII 2017r. Ogłoszenie wyników naboru 17 VII 2017r. o godz. 14,00 / informacja w sekretariacie ZSOiZ , tel. 85 716 - 27 - 38/.
Uczniowie przyjęci do internatu po raz pierwszy otrzymają zawiadomienia również począ. Szczegółowe informacje w zakładce Rekrutacja.
WAKACJE
Udanych, pogodnych, bezpiecznych wakacji, wielu pozytywnych wrażeń, ciekawych znajomości i dużo, dużo beztroskiego odpoczynku.
Do zobaczenia po wakacjach.
ZAKOŃCZENIE ROKU W INTERNACIE
Dzisiejszy dzień był okazją do ostatniego wspólnego spotkania w tym roku szkolnym. Pani Kierownik podziękowała wychowawcom za całoroczną pracę a wychowankom za zaangażowanie i kreatywność którą wykazywali się w ciągu całego roku szkolnego. Przedstawiciele MRI w imieniu młodzieży również złożyli podziękowania i życzenia wychowawcom. Były kwiaty, pamiątkowe medale "Opiekun na medal" oraz specjalne certyfikaty. Wychowankowie natomiast zostali obdarowani słodyczami.
PODZIĘKOWANIA
W związku z zakończeniem roku szkolnego w naszym Internacie odbyło się spotkanie na którym obecni byli pani Kierownik, pracownicy internatu oraz przedstawiciele młodzieży czyli MRI. Spotkanie było okazją do podziękowań wszystkim pracownikom za ich całoroczną pracę. Dziewczęta wraz z życzeniami wręczyły kwiaty oraz specjalne certyfikaty przyznające każdej z osób specjalny tytuł np "Poprawiacz humoru" czy "Pomocna dłoń"
Pani Kierownik podziękowała również za całoroczną współpracę i życzyła wszystkim udanego wypoczynku.
DZIEŃ DUŻEGO DZIECKA INTERNACKIEGO
W naszym internacie świętujemy również Dzień Dziecka. Zabawy integracyjne wprowadziły nas w doskonały humor, a wspólna kolacja była wyjątkowa – obiecane przez panie kucharki placki ziemniaczane smakowały wyśmienicie. Kropką nad „i” był „marcinek” , którego mogło być więcej…
A może dałoby się obchodzić ten dzień ze trzy razy w roku ?
Konferencja w Internacie ZSOiZ w Mońkach
2 czerwca 2017r. odbyła się w naszym internacie Konferencja dla Dyrektorów Burs, Kierowników Internatów oraz wychowawców tych placówek z woj. podlaskiego i zachodniopomorskiego organizowana przez Towarzystwo Internatów i Burs oraz Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku na temat :”Edukacja prawna jako profilaktyka zachowań niepożądanych w internatach i bursach szkolnych”. To ważne wydarzenie swą obecnością zaszczycili Starosta Moniecki Pan Andrzej Franciszek Daniszewski. Komendant Powiatowy Policji w Mońkach nadkom. Bartosz Lorenc oraz Specjalista ds. nieletnich mł. asp. Sylwia Świerzbińska oraz przedstawiciele naszej szkoły. Zebranym gościom naszą szkołę i internat zaprezentowali Dyrektor Krzysztof Falkowski i Kierownik Dorota Filewicz. Bogaty program konferencji zawierał szkolenie z zakresu uwarunkowań prawnych dotyczących realizacji zadań opiekuńczo-wychowawczych w internatach i bursach szkolnych przeprowadzone przez przedstawiciela CEN Panią Dorotę Ksok – Borowską we współpracy z prawnikiem Panem Bartłomiejem Ksok. Następnie Prezes TIiB w Białymstoku Pani Ewa Górska podsumowała realizację projektu „Internat przyjazny prawom człowieka” i wręczyła Certyfikaty przedstawicielom dwu internatów z Białegostoku i Supraśla, / nasz internat ten Certyfikat otrzymał w 2016r./ Druga część konferencji odbyła się w Goniądzu, gdzie Dyrektor Młodzieżowego Centrum Edukacji i Readaptacji Społecznej Pan Sławomir Antoni Moczydłowski zaprezentował metody pracy swojej placówki a Dyrektor Miejskiego Domu Kultury Pani Katarzyna Nowicka przedstawiła walory przyrodniczo – turystyczne Goniądza i okolic. Serdecznie dziękujemy za obecność i zaangażowanie w przebieg tak ważnego wydarzenia.
Kierownik Internatu ZSOiZ w Mońkach
Dorota Filewicz
Wychowawcy i młodzież internatu
REKRUTACJA DO INTERNATU NA ROK SZKOLNY 2017/18
Od 4.05.2017r rozpoczęła się rekrutacja do internatu na r. szk. 2017/18.
Szczegółowy harmonogram znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce Rekrutacja
Strona 1 z 9 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 4
Nieaktywowany Użytkownik: 157
Najnowszy Użytkownik: MSz
 

Copyright © 2004-2011 by internat.

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2011 by Nick Jones.

Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.